1. Sterilize edilecek cep telefonu ve diğer maddeleri yerleştirin ve kapağı kapatın.
  2. 1 dakika sterilizasyon modu: kapağın üzerindeki butona bir defa basın, kırmızı gösterge ışığı yanar ve kutu içinde dezenfeksiyon için ultraviyole (mor ötesi) ışık yanar. Kırmızı ışık söndüğünde, sterilizasyon tamamlanmıştır.
  3. 5 dakika mikroptan arındırma modu: kapağın üzerindeki butona iki defa basın, kırmızı ışık yanıp söner ve kutu içinde mikroptan arındırma için ultraviyole (mor ötesi) ışık yanar. Işık söndüğünde sterilizasyon tamamlanır.
  4. Sterilizasyonun tamamlanması: tüm sterilizasyon süreci 1 veya 5 dakikadır. Sterilizasyon tamamlanınca ışık söner, çalışmanın otomatik olarak sona erdiğini gösterir. Sterilize edilen ürünleri normal olarak kullanabilirsiniz.
  5. Sterilizasyon devam ederken çalışmayı durdurmanız gerekirse, işlem tersine döndürülür ve sona erdirilir Bu anda, kutu içindeki ürünlerin alınabilmesi için kapak normal olarak açılabilir.
  6. Sterilizasyonun başlamasından önce, aroma terapi sterilizasyon kutusu içindeki sterilizasyon için bulunan ürünlerle birlikte, aroma terapi kutusu içerisine 2-3 damla parfüm damlatılabilir.
  7. Kapağın açılması ultraviyole fonksiyonunu otomatik olarak kapatır.

Uv ışığın etkisine ve gücüne inanın! 

UV kişisel Sterilizasyon Kutusu ile Cep telefonunuz, Kişisel eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı kolayca ve hızlı şekilde sterilize edin!

Sterilizasyon kutusunun içerisine yerleştirilen telefon, anahtar veya diğer kişisel eşyalarınız 1-5 dakika içerisinde UV ışık sayesinde dezenfekte edilir.

İçindeki aromaterapi bölümüne ekleyeceğiniz birkaç damla parfümle, eşyalarınızı sterilize ederken aynı zamanda güzel kokmasını da sağlarsınız.

Ayrıca istediğiniz her yere rahatça taşıyabilirsiniz.

Ürün İsmi: UV Kişisel Sterilizasyon Kutusu

Giriş: 5V/2A: 9V/2A

Telsiz Çıkış:10W (Max)

UV Işığı çıktısı: 2W (Max)

Ebat: 210*120/48 mm

Ağırlık: 380g

Materyal: ABS+PC

Anma frekansı: 110-205 KHz

Aktarma Mesafesi: ≤ 6MM

Sohbeti aç
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Bize yazın